Warning: Use of undefined constant is_admin - assumed 'is_admin' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sarayduz/public_html/wp-content/themes/shatema/functions.php on line 99
3 ilçenin ortak çöp projesi ihale aşamasında | saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri

3 ilçenin ortak çöp projesi ihale aşamasında

2 yıl önce
1.039 kez görüntülendi

3 ilçenin ortak çöp projesi ihale aşamasında

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Durağan, Saraydüzü ve Boyabat belediyeleri tarafından ortaklaşa kullanılacak çöp ayrıştırma tesisinin ihale aşamasında geldiğini söyledi.

Dr. Nazım Maviş’in vizyon projelerinden biri olan ve Durağan, Saraydüzü, Boyabat ilçelerinde çöp sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan ‘Çöp Ayrıştırma Tesisi’nin ihalesi önümüzdeki günlerde yapılacak ve kısa sürede inşaatına başlanacak.

Durağan, Saraydüzü ve Boyabat belediyelerinin ortaklaşa yürüttüğü proje kapmasında kurulacak çöp ayrıştırma tesisi (katı atık bertaraf tesisi) ile çöp ve atık sorununa modern bir çözüm bulunmuş olacak. Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan ve Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ile birlikte projenin ihale süreci öncesi İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret ederek son çalışmaları değerlendirdi.  Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, kurulacak tesisin belediyelerin bir numaralı sorunu olan çöpü, ekonomik değere dönüştüreceğini belirtti.

Vitrinhaber Gazetesi

3 ilçenin ortak çöp projesi ihale aşamasında Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık saraydüzü