Warning: Use of undefined constant is_admin - assumed 'is_admin' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sarayduz/public_html/wp-content/themes/shatema/functions.php on line 99
Afrin sınırında eğitime 1 hafta ara | saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri

Afrin sınırında eğitime 1 hafta ara

3 yıl önce
512 kez görüntülendi

Afrin sınırında eğitime 1 hafta ara

Kilis ve Hatay’ın Reyhanlı, Kumlu, Hassa ve Kırıkhan ilçelerinde, güvenlik gerekçesiyle eğitim-öğretim 12 Şubat tarihinde başlayacak.

okul

Suriye’nin Afrin bölgesini işgal eden terör örgütü YPG/PKK mensuplarınca Hatay’ın Afrin’e sınır ilçelerinde ve Kilis merkeze roketli saldırılar düzenleniyor.

KİLİS’TE OKULLAR 1 HAFTA GEÇ AÇILACAK

Kilis Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimiz merkezi ve merkez ilçeye bağlı köylerimizdeki okullarımızda 2017-2018 yarıyıl tatili bir hafta süreyle uzatılmıştır. İkinci yarıyıl eğitim ve öğretim dönemi 12 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacaktır. Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.” denildi.

55 BİN ÇOCUK EĞİTİME GEÇ BAŞLAYACAK

Alınan kararla yarıyıl tatilinin uzatıldığı Kilis’te, 32 bini Türk, 23 bini Suriyeli olmak üzere toplam 55 bin öğrenci, gecikmeli olarak ders başı yapabilecek.

HATAY’IN SINIR İLÇELERİNDE DE TATİL BİR HAFTA UZATILDI

Hatay’ın sınır ilçeleri olan Reyhanlı, Kumlu, Hassa ve Kırıkhan’da da okullar 1 hafta tatil edildi.

Afrin sınırında eğitime 1 hafta ara Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık saraydüzü