Warning: Use of undefined constant is_admin - assumed 'is_admin' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sarayduz/public_html/wp-content/themes/shatema/functions.php on line 99
Bağımsız Aday Çağdaş; Ben Daha İyiyim ! | saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri

Bağımsız Aday Çağdaş; Ben Daha İyiyim !

2 yıl önce
9.871 kez görüntülendi

Bağımsız Aday Çağdaş; Ben Daha İyiyim !

31 Mart Yerel Seçimlerine Bağımsız aday olarak giren Belediye Başkan Adayı Mete Çağdaş; “Bu dönem ki başkan adaylarını yeterli yetenek seviyesinde bulmadığım için, onlardan daha iyi olduğumu düşünerek ben de adaylığımı koydum” dedi.


Sinop’un tek bağımsız belediye başkan adayı Mete Çağdaş, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Çağdaş, düzenlediği basın toplantısında neden aday olduğunun altını çizerken, projeleri hakkında da bilgiler verdi.

Mete Çağdaş konu ile ilgili yaptığı konuşmada; “31 Mart 2019 yerel seçiminde Sinop’ ta bağımsız olarak adaylığımı koydum. “Neden belediye başkan adayı oldum? Bu dönemki başkan adaylarını yeterli yetenek seviyesinde bulmadığım için, onlardan daha iyi olduğumu düşünerek ben de adaylığımı koydum.  Vatandaşımızın en büyük sorunu olan trafik ve otopark sorununu 3 ay gibi kısa sürede tüm teknolojik imkânlarımızı harekete geçirerek çözmeyi planlıyorum. Öcelikle Ada Mahallesi en kalabalık mahallelerden olduğu için ada mahallesinde sirkülasyonunun da artmasını sağlamak amacıyla; sağlık ocağı, itfaiye istasyonu ve bir AVM açmayı düşünüyorum. Bağımsız olduğum gerekli desteği alamayacağım anlamına gelmez, ben tuttuğumu koparacak bir başkan adayıyım. Diğer adayların bu beceride olduğuna güvenmiyorum. İki büyük partinin adaylarının geçmişine bakarak, eski başkanlıklarını göz önünde bulundurarak bu düşüncelere vardım. Yeni mahallelerden Osmaniye, Bostancılı ve Ordu Köyü hala mahalle havasına girememiştir ve altyapısı hala yok. Buraların kaldırımlarını, altyapısını, sosyal yaşam alanlarını yapabilecek başkanın cesaretli, tuttuğunu koparan birisi olması lazım, hiçbir adayın bunları yapabilecek cesareti göremiyorum. Ayrıca Sinop’ un güney kesimindeki Zeytinlik Mahallesine eskiden olduğu gibi zeytin bahçeleri kültürünü devam ettirmek istiyorum. Eğer başkan olursam istediğim şeylerden birisi de önümüzdeki 5 yıl içerisinde 5 genç çiftin düğününü belediye olarak üstlenmeyi düşünüyorum. Projelerimde ayrıca nostaljik bir tramvay ve teleferik yapmayı düşündüğümü belirmek isterim. Sinop’ un sosyal yaşam şartlarını arttıracağım. Belediyecilik sadece kaldırım yapmak çiçekler ekmek değildir. Halkın huzurunu mutluluğunu sağlamak daha önemlidir. Öğrenciler için okullara taşımak amacıyla ücretsiz halk otobüsleri devreye sokacağım. Sinop içindeki hâlihazırda valilik, savcılık ve diğer devlet kurumlarının taşınmasıyla merkezde açılan alanlar ile ilgili güzel projelerim de var. Sinop merkezi turizm alanı, diğer bölümleri de sanayi alanı olacağına söz veriyorum. Ayrıca halkın tüm sorunlarına yardımcı olacak ve halkımın yanında olacağım. “ dedi.


Bağımsız Aday Çağdaş; Ben Daha İyiyim ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık saraydüzü