saraydüzü Saraydüzü Gazetesi - Saraydüzü Haberleri

MHP Saraydüzü Belediye Başkan Adayı İbrahim Kanber Kimdir ?

1 yıl önce
837 kez görüntülendi

MHP Saraydüzü Belediye Başkan Adayı İbrahim Kanber Kimdir ?

MHP’den 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Sinop Saraydüzü Belediye Başkan adayı olan İbrahim Kanber kimdir? kaç yaşındadır? Nerelidir?

 

MHP’nin Sinop Saraydüzü Belediye Başkan adayı İbrahim Kanber oldu. Peki, MHP’nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Sinop Saraydüzü Belediye Başkan adayı olan İbrahim Kanber kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

İBRAHİM KANBER KİMDİR?

İbrahim Kanber, 30 Mart 1978’te Boyabat’ta doğdu. Lisans eğitimini A.Ü İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Atılım Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ana Bilim Dalı’nda tamamladı.

2000 YILINDA MEMURİYET HAYATI BAŞLADI

2000 yılında memuriyet hayatına Çevre Bakanlığı’nda başlayan İbrahim Kanber daha sonra Sağlık Bakanlığı’nda APK Kurul Başkanlığı Özel Kalem Müdürü, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanı ve son olarak da Proje İnceleme ve Değerlendirme Daire Başkanı olarak görev yaptı. 10 Şubat 2015 tarihi itibari ile 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. dönem milletvekili seçimlerinde Sinop milletvekili aday adayı oldu.

BİRÇOK GÖREVDE BULUNDU

Memur Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikasında sırası ile sendika üyeliği, iş yeri temsilciliği ve bakanlık şube yönetim kurulu üyeliği yaptı. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. İbrahim Kanber, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Sinop Saraydüzü Belediye Başkan Adayı oldu.

MHP Saraydüzü Belediye Başkan Adayı İbrahim Kanber Kimdir ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık